Krok po kroku
Zapisy do Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wilhelma Humboldta trwają przez cały rok. Księgę Przyjęć prowadzi sekretariat szkoły mieszczący się w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rejowskiej 99. Na rok szkolny 2014/2015 przyjmujemy zapisy dzieci z roczników 2007 oraz 2008, w tym dzieci jeszcze nie objęte obowiązkiem szkolnym. W przypadku braku miejsca, można zapisać dziecko na listę oczekujących. Osoby z listy rezerwowej przyjmowane będą w razie zwolnienia się miejsca w klasie - pierwszeństwo przysługuje dzieciom, którzy są absolwentami Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola PLANETA DZIECKA w Skarżysku-Kamiennej.

Jak zapisać dziecko do Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wilhelma Humboldta?

O przyjęciu do klasy 1 Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wilhelma Humboldta decyduje:

1. Złożenie Wniosku o przyjęcie do Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wilhelma Humboldta wraz z wymaganymi załącznikami
2. Wniesienie opłaty manipulacyjnej (50zł) w kasie szkoły lub przelewem na konto bankowe (z opłaty zwolnieni są absolwenci Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola PLANETA DZIECKA)
3. Spełnienie formalności zgodnie z Regulaminem przyjęć i płatności Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wilhelma Humboldta Wpisowego nie zwraca się, jeśli po zakończeniu procesu rekrutacji z nauki dziecka w szkole zrezygnowali Rodzice lub Opiekunowie.

TUTAJ można pobrać wszystkie dokumenty wymagane przy zapisie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Osoby zainteresowane naszą ofertą, prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem Szkoły tel. 509 123 506, 501 806 012.