Dwujęzyczna Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma HumboldtaGlottodydaktyka
W Niepublicznym Przedszkolu Planeta Dziecka rozpoczęliśmy pracę metodą glottodydaktyki, która miała za zadanie przygotować dzieci do nauki czytania i pisania w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Na gruncie wiedzy zdobytej przez dzieci będziemy doskonalić umiejętności czytelnicze oraz wyrabiać nawyk czytania właściwą metodą „ślizgania się”. Dzieci, które do tej pory nie miały kontaktu z glottodydaktyką naturalnie wejdą w świat głosek i liter. Współpracując z nauczycielem oraz uczestniczą w ćwiczeniach z rówieśnikami, neświadomie, poprzez zabawę będą nabywały kometencje językowe. W dalszych latach nauki nasi uczniowie będą wraz z nauczycielem odkrywać zasady ortograficzne i ortofoniczne języka polskiego i angielskiego. Glottodydaktyka wychodzi naprzeciw potrzebom dziecka i pozwala uchronić je przed dysleksją, a w konsekwencji przed niepowodzeniami szkolnymi.

Nieustanna praca wciąż przynosi nowe i nieoczekiwane efekty. A przecież na tym nam wszystkim najbardziej zależy -sukcesy szkolne i wspaniały start w dorosłe życie!

http://www.glottispol.pl/

Nasz wykwalifikowany Nauczyciel posiada ukończony kurs z zakresu glottodydaktyki i glottoterapii potwierdzony certyfikatem.


Formularz kontaktowy

Kontakt


Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta

ul. Rejowska 99, Skarżysko-Kamienna
Mob.: 509 123 506, 501 806 012
E-mail: dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

ul. Rejowska 99
26-110 Skarżysko-Kam.
tel. 509 123 506, 501 806 012
dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta
w Skarżysku-Kamiennej