Aktualności
Uczniowie Szkoły Humboldta nagrodzeni i wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon"

20.01.2015
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" ma na celu sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych oraz przedmiotowych uczniów oraz zachęcenie uczniów szkół podstawowych do nauki. Przyjazna forma testów pozostawia pozytywne wrażenie i zachęca do aktywnego udziału w innych konkursach przedmiotowych. Czas trwania konkursu wynosi 45 minut, co jest ułatwieniem organizacyjnym, gdyż można go przeprowadzić w czasie lekcji.
"Leon" skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych z całej Polski. Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy są układane na podstawie norm programowych. Zróżnicowany poziom zadań pozwoli każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarczy obiektywnej oceny pracy ucznia.

W jesiennej edycji konkursu udział wzięło 1340 dzieci z klas I z całej Polski.
Jesteśmy ogromnie dumni, iż nasi uczniowie znaleźli się w czołówce!! Serdecznie gratulujemy!!

Wyniki konkursu z języka angielskiego.